Fame MMA 6 - kto zawalczy o wygraną tym razem?

16.03.2020   Autor: Reklama
1287---

Fame MMA, mimo że jest formatem młodym, to spokojnie nazwać go już można kultowym. Wielkimi krokami zbliża się kolejna, szósta już gala. Kogo zobaczymy na niej w roli głównej? Czy czekają nas jakieś zaskoczenia? 

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie słyszałaby o wydarzeniu, jakim jest Fame MMA. To absolutny hit ostatnich lat. Sport, jakim jest MMA, sam w sobie wzbudza niezwykle duże zainteresowanie widzów. Jednak gala z udziałem celebrytów to temat numer jeden. Właśnie, celebryci. To chyba klucz do sukcesu założycieli federacji. W wydarzeniu aktywny udział biorą bowiem nie zawodowcy, a osoby znane nam przede wszystkim z internetu. Wśród nich nie brakuje influencerów, muzyków, youtuberów, czy bohaterów znanych reality show. Każdy chce zobaczyć swego idola w akcji, dlatego też wraz z informacją odnoście kolejnej edycji Fame MMA, fani znów zaczęli snuć spekulacje odnośnie do bohaterów najnowszej gali. Kilka dni temu pojawiły się jednak karty graczy, które odsłoniły przed nami tę długo skrywaną tajemnicę. 

Kto zawalczy w oktagonie?

W fame mma 6 walki dostarczą nam bez wątpienia niezapomnianych wrażeń. Skład jest bowiem niezwykle interesujący. W oktagonie po raz kolejnych zobaczymy ulubieńców publiczności, którzy mieli już okazję pokazać, na co ich stać. Wśród nich między innymi Rafonix, czy Don Kasjo. Nie zabraknie także kilku nowych śmiałków, którzy po raz pierwszy zmierzą się z własnymi słabościami. Jedną z największych atrakcji wieczoru będzie starcie wyżej wymienionego Rafonixa z samym Wojtkiem Golą, byłym uczestnikiem programu rozrywkowego Warsaw Shore, a przede wszystkim, założycielem Fame MMA. 

Nie da się ukryć, że uczestniczką, która wzbudza największe zainteresowanie, gali fame mma, jest Marta Linkiewicz. Bez wątpienia żaden inny zawodnik nie wzbudza tak dużej kontrowersji. Co ciekawe format ten niezwykle wpłynął na wizerunek influencerki. Celebrytka spędza ponoć cały swój wolny czas na przygotowaniach do kolejnej walki. Z kim ją stoczy? Rym razem będzie to Kamila Smogulecka, znana większej publiczności jako Luxuria Astaroth. 

Fame MMA 6 - zakłady bukmacherskie 

Kolejna gala Fame MMA oznacza tylko jedno, zakłady bukmacherskie przejdą kompletne oblężenie. Wiele osób decyduje się na obstawianie wyników walk tego wydarzenia. Dlaczego? To właściwie jasne, duże zainteresowanie wydarzeniem zwiastuje naprawdę wysokie wygrane. Należy jednak pamiętać, by zachować ostrożność i wybierać jedynie sprawdzonych i legalnych bukmacherów. Do takich należy między innymi LVBET, będący sponsorem szóstej gali. Warto wspomnieć, że obecnie na stronie firmy dostępne są bardzo atrakcyjne oferty. Wśród nich kod promocyjny lvbet, który wykorzystać można właśnie przy zakładach dotyczących Fame MMA 6. 
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group