Rozpoczęły się ferie w Wałczu. Gdzie w mieście są zajęcia dla dzieci?

10.02.2020   Autor: Magdalena Lach
542---
Wielkopolskie dzieci kończą już ferie, za to rozpoczynają je uczniowie z województwa zachodniopomorskiego. Młodzi mieszkańcy Wałcza, gdy zdecydują się pozostać w mieście to, nie będą się nudzić.

Dzieci będą miały zapewnioną opiekę i różnego rodzaju atrakcje. Najbardziej zależy nam na tym, by były to atrakcje sportowe. Przez każdy turnus dzieci będą miały zajęcia na basenie, będą rozgrywane zajęcia - mówi Aleksandra Szczepanek, dyrektor MOSiR Wałcz

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wałczu odbędą się dwa pięciodniowe turnusy półkolonijne. Oprócz zajęć sportowych przewidziany jest także wyjazd do kina, zajęcia z sensoplastyki i inne atrakcje. Są jeszcze wolne miejsca na drugi turnus. Także Wałeckie Centrum Kultury wspólnie z Biblioteką Miejską przygotowały ofertę na ferie. Każdego dnia od godz. 10 do 12 będą się odbywały tematyczne warsztaty, m.in. piernikowe, detektywistyczne i z rękodzieła. Po warsztatach na chętnych czekać będzie pokaz filmów animowanych. Po dwóch tygodniach odpoczynku, 24 lutego dzieci wrócą do szkół i przedszkoli.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group