"Wnętrza Przyszłości" - nabór na targi w Malezji

14.01.2020   Autor: Redakcja
670---231
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targach: Malaysian International Furniture Fair (MIFF) 2020 w Kuala Lumpur (Malezja). Targi potrwają od 6-9 marca.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie Województwa Wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem Inteligentnej Specjalizacji: „Wnętrza Przyszłości”.

Malaysian International Furniture Fair

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i przesłanie go wraz z podpisanym Regulaminem naboru, Oświadczeniem o pomocy de minimis, Formularzem informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis oraz aktualnym wypisem z KRS / CEIDG na adres e-mail: piotr.kurzawski@umww.pl oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, al. Niepodległości 34 pok. 547, do dnia 14 stycznia 2020 r. (wtorek) (zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane – decyduje data wpływu).
Formularz zgłoszeniowy i oświadczenie można pobrać stąd.

Przedsiębiorstwa, które zakwalifikują się do udziału w targach zobowiązane są do dostarczenia podpisanej Umowy w ciągu 5 dni roboczych od jej otrzymania. W przypadku braku Umowy przedsiębiorstwo zostaje automatycznie wykreślone z listy uczestników targów.

Dodatkowe informacje: Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
(tel. 61-626-6276, e-mail: piotr.kurzawski@umww.pl).

fot. 2020.miff.com.my

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group