5. pilski Bieg Tropem Wilczym. Trwają zapisy

14.01.2020   Autor: Redakcja
Jeszcze tylko dziś i jutro można zapisać się na 5. edycję pilskiego Biegu Tropem Wilczym. Wpisowe 30 zł.

W skład pakietu startowego wchodzi pamiątkowa koszulka z wizerunkiem bohatera, gadżety patriotyczne oraz promocyjne od sponsorów, udział w loterii fantowej, ubezpieczenie, poczęstunek oraz wyjątkowy medal. Wyjątkowy, ponieważ będzie to 1/3 medalu. Złoży się on w całość po dwóch kolejnych biegach. 

Od 16 stycznia cena pakietu startowego wzrośnie do 40 zł, a od 20 lutego jeśli zostaną jeszcze wolne miejsca wpisowe wyniesie 50 zł.

- Warto się pospieszyć z zapisami na bieg, ponieważ na liście startowej wpisało się już około 500 uczestników. Bieg odbędzie się 1 marca nad Jeziorem Piaszczystym w Pile. Każdy z biegaczy ma do wyboru jeden z dwóch dystansów. Bieg Główny wystartuje o godzinie 11:00 na 1963m. To dystans symboliczny. Ostatni Żołnierz Wyklętych Józef Franczak ps. Lalek zmarł właśnie w 1963 roku. W tym roku organizatorzy po raz pierwszy przygotowali również Bieg Dodatkowy na dystansie 5km, który wystartuje 30 minut później - zachęca Damian Jagła z Pilskich Patriotów.

Po biegu na uczestników czekać będzie wojskowa grochówka, gorąca herbata oraz loteria fantowa. 

Bieg organizowany jest w ramach VIII Pilskich Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tu można się zapisać online. Zapisy stacjonarne prowadzone są w Kolejowym Sklepie Sportowym przy ul. Staromiejskiej w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group