Na Górze walczył o finał w "Mam talent" w TVN

10.11.2019   Autor: Redakcja
1088---54
Na Górze wystąpił w sobotę w półfinale programu "Mam talent" w TVN. Zespół jednak nie przedostał się do finału.

Na scenie w programie na żywo pilscy muzycy rywalizowali z siedmioma innymi wykonawcami.

- Zespół Na Górze wystąpił z kolejną szaloną piosenką. - Jesteście mi wyjątkowo bliscy. Trzymam za Was mocno kciuki - wyznała Agnieszka Chylińska. - Ta szczerość i prawda daje Wam niezwykłą siłę - stwierdził Agustin Egurolla - czytamy na stronie Telemagazynu.

Głosami widzów do finału przeszedł Łukasz Chwieduk ze swoim freestyle football. Natomiast jurorzy zdecydowali, że do finału przejdą też akrobaci Basia i Łukasz.

- To było piękne zakończenie świętowania naszego 25-lecia! Konkurencja była zacna! Wielki szacun od nas dla pierwszego i drugiego miejsca. Piękne, precyzyjne występy wypracowane przez tysiące godzin ćwiczeń - napisali na swoim FB członkowie zespołu Na Górze.
Przyznali, że na próbie generalnej kompletnie im nie wyszło, ale ostatecznie grało im się świetnie.

- Szybka, ostra energia publiczności w studiu zrobiła swoje. Wiedzieliśmy też, że Wy jesteście z nami po drugiej stronie ekranów. Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim i... mamy nadzieję, do zobaczenia na koncertach - czytamy dalej.


***
Ekipa Na Górze, to - jak sami siebie określają - mieszanka wybuchowa. W grupie są muzycy z różnymi rodzajami niepełnosprawności oraz muzycy pełnosprawni, choć, jak sami twierdzą, nie przejmują się takimi podziałami i traktują się równo. Niemal każdy z członków grupy mieszka w innym miejscu - Adam (wokalista) i Robert (perkusista) w Rzadkowie (gm. Kaczory), Krzysztof (klawiszowiec) w Szamocinie, Jacek (basista) w Pile, a Wojtek (gitarzysta) jeszcze niedawno w Chodzieży, a obecnie w Zawadzie (gm. Szydłowo). Na próbach spotykają się w Pile. Grają od 1994 roku.fot. TVN - Mam Talent

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group