PUSS zaprasza na Piknik Techniczny

21.10.2019   Autor: Redakcja
Przed nami siódmy już PIKNIK TECHNICZNY organizowany przez kierunki inżynierskie Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile.

Podczas pikniku, nauczyciele akademiccy oraz studenci z Kół Naukowych, zaprezentują w niezwykle przystępny sposób prawa, którymi rządzi się świat fizyki, chemii, elektrotechniki, mechaniki oraz budownictwa.

Uczniowie będą mieli okazję zapoznać się m.in.: z rolą inżyniera w procesie inwestycyjnym, z problemami z energią i znaczeniem odnawialnych źródeł energii, z krótką historią masy, z funkcjonowaniem tachografów, układami hydraulicznymi, czy chemią na wesoło. Specjalnie dla uczniów, przygotowaliśmy także szereg konkursów z nagrodami oraz SYMULATOR DACHOWANIA.

Podczas Pikniku zapraszamy również do uczestnictwach w pokazach przygotowanych przez firmy współpracujące z Uczelnią. Będą to m.in. TOYOTA, SIGNIFY, czy GWDA.

Szczególnie serdecznie zapraszamy na krótką konferencję poświęconą bezpieczeństwu w ruchu drogowym, organizowaną wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Pile.

PIKNIK TECHNICZNY odbędzie się 24 października (czwartek), od godz. 9.00 do 12.30, na terenie kampusu PUSS w Pile, przy ul. Podchorążych 10.
Modyfikowany na bieżąco program wydarzenia, znajduje się także na stronie www.puss.pila.pl - do odwiedzania której serdecznie zapraszamy.

opr. Aleksandra Fabiszak, Biuro Informacji i Promocji Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group