Premierowe seanse w kinach Helios!

16.10.2019   Autor: Redakcja
Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na ekscytujące seanse filmowe. W tym tygodniu na ekranach debiutuje „Czarownica 2” ze wspaniałą Angeliną Jolie oraz „Ikar. Legenda Mietka Kosza” z Dawidem Ogrodnikiem w roli tytułowej. Ponadto kinomani będą mogli zobaczyć drugą część familijnego hitu „Był sobie pies”, zdobywcę Złotego Lwa – film „Joker”, animację „O Yeti!” oraz najnowszą produkcję w reżyserii Jana Komasy - „Boże ciało”. 

W najbliższy piątek na ekrany kin Helios powróci Angelina Jolie w brawurowej roli Czarownicy, jednej z najbardziej fascynujących postaci Disneya. Kontynuacja hitu z 2014 roku ukazuje skomplikowane relacje pomiędzy Diaboliną a dorosłą już Aurorą, które wspólnie będą musiały zmierzyć się z silnymi przeciwnikami w walce o ocalenie wrzosowisk i żyjących na nich magicznych stworzeń…

„Ikar. Legenda Mietka Kosza” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia niewidomego geniusza fortepianu. Mietek jako dziecko traci wzrok. W ośrodku dla niewidomych odkrywa, że muzyka może stać się dla niego sposobem, by na nowo widzieć i opowiadać świat. Gdy odkrywa jazz – ma już tylko jeden cel: zostać najlepszym pianistą jazzowym w Polsce. Odnosi coraz większe sukcesy, wygrywa prestiżowy Montreux Jazz Festival. W jego życiu niespodziewanie pojawia się charyzmatyczna wokalistka Zuza. To spotkanie zmieni jego życie...

Trzecią premierą tego tygodnia jest "Zombieland: kulki w łeb". Nadszedł czas, by ponownie rozprawić się z zombie. Tym razem spotkamy się w okolicach Białego Domu. Od czasu powstania pierwszego filmu, na świecie pojawiło się mnóstwo nowych zombie, a te, które przetrwały – ewoluowały. I choć z zombie walczyć niełatwo, czasem najtrudniej stawić czoła… rodzinie, zwłaszcza tak złośliwej i nieprzebierającej w środkach rodzinie.

Najnowsza produkcja Jana Komasy „Boże ciało”, opowiada historię dwudziestoletniego Daniela, który w trakcie pobytu w zakładzie poprawczym przechodzi duchową przemianę. Po warunkowym zwolnieniu chłopak zaprzyjaźnia się z proboszczem niewielkiej parafii i podczas jego nieobecności zaczyna pełnić posługę kapłańską udając księdza. Jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje, lecz z czasem charyzma fałszywego księdza porusza ludzi.

Na ekranach Heliosa prezentowany jest także film „Joker” opowiadający historię jednego z najsłynniejszych superprzestępców uniwersum DC. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines. To nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

Najmłodszych widzów z pewnością ucieszą seanse animacji „O Yeti!”, przed nimi niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafią w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. W kinach Helios pojawi się także kontynuacja kinowego hitu, który w Polsce zachwycił prawie 650 tysięcy widzów – „Był sobie pies 2” to najzabawniejszy, najbardziej wzruszający i nieprzewidywalny film tego roku.

Również ciekawie zapowiadają się projekty specjalne. W ramach Kina Konesera Helios zaprasza na film "Parasite", z cyklu Kultura dostępna na film "Fuga" a Kino na temat zaprasza na "Piłsudskego".

Nadal będą wyświetlane filmy: "Był sobie pies 2", "Kto napisze naszą historię", "Legiony”, "Ślicznotki" oraz "Zabawa w pochowanego".

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group