Darmowa komunikacja na wybory

12.10.2019   Autor: Mateusz Manthai
223---69
Darmowa komunikacja miejska w dniu wyborów parlamentarnych. Z bezpłatnych autobusów skorzystają m.in. mieszkańcy Chodzieży i gminy Szamocin. W Pile zaś maraton filmowy w zamian za dobrą frekwencję.

- Wybory samorządowe oraz do Parlamentu Europejskiego były przez nas obsługiwane. Teraz mamy kolejne wybory - do polskiego parlamentu. W niedzielę autobusy będą kursowały bezpłatnie według rozkładu jak w dni świąteczne. Dodatkowo wprowadziliśmy jeszcze jeden autobus o godzinie 12:20 z ulicy Leśnej. To jest ta część miasta, która w tej chwili ma utrudnioną komunikację, ponieważ jest remont wiaduktu kolejowego - mówi Roman Golcz, dyrektor MZK w Chodzieży.
Autobus z ulicy Leśnej pojedzie prosto do lokalu wyborczego mieszczącego się w budynku Szkoły Podstawowej nr 3. Podobnie będzie w gminie Szamocin. Tam do urn wyborczych przywiezieni zostaną mieszkańcy Lipy, Nowego Dworu i Heliodorowa. Darmowe autobusy mają ułatwić mieszkańcom wsi skorzystanie z ich prawa wyborczego.

Natomiast prezydent Piły obiecuje maraton filmowy za pójście do urn. Jeżeli frekwencja wyborcza będzie wyższa niż 4 lata temu, ratusz zorganizuje 12, bądź 24 godzinny darmowy maraton filmów komediowych w Regionalnym Centrum Kultury.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group