Debaty wyborcze TV ASTA już od wtorku

26.09.2019   Autor: Redakcja
363---281
Wybory do Sejmu i Senatu już 13 października. Jak politycy chcą zmienić kraj? Jakie działania podejmą na rzecz naszego regionu? TV ASTA zaprasza na Debaty wyborcze z udziałem polityków wszystkich ugrupowań startujących w wyborach parlamentarnych z okręgu pilskiego i koszalińskiego. Pierwsza z nich już 1 października.

Na cykl Debat wyborczych zapraszamy już od wtorku 1 października. W pierwszej debacie spotkają się kandydaci do Sejmu z koszalińskiego okręgu wyborczego (nr 40), obejmującego swym zasięgiem między innymi powiat wałecki i szczecinecki. Kolejna 2 października przewidziana jest dla kandydatów do Senatu z pilskiego okręgu wyborczego (nr 88), zajmującego obszary powiatów chodzieskiego, czarnkowsko - trzcianeckiego, pilskiego, wągrowieckiego i złotowskiego. 3 października w ostatniej debacie gościć będziemy kandydatów do Sejmu z pilskiego okręgu wyborczego (nr 38), obejmującego znaczną część województwa wielkopolskiego, w tym wszystkie powiaty północnej Wielkopolski. Transmisja od godz. 18.30 na antenie TV ASTA, na stronie internetowej www.tvasta.pl oraz na Facebooku. 
Każda z debat będzie składać się z czterech części. W pierwszej kandydaci odpowiedzą na pytania prowadzącego, w drugiej będą się przepytywać wzajemnie, w trzeciej na 10 pytań prowadzącego będą mogli odpowiedzieć wyłącznie TAK lub NIE. Ostatnia to czas dla każdego z kandydatów na przekonanie wyborców, o tym że to właśnie na niego warto oddać swój głos. 

Udział w debacie potwierdzili kandydaci wszystkich komitetów startujących w wyborach z okręgów położonych w naszym regionie (PSL, PiS, SLD, Konfederacja i KO). 

fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group