Rusza Kino Letnie w VIVO! Piła

11.07.2019   Autor: Redakcja
413---101
Od początku lipca przy VIVO! Piła można poczuć nadmorski klimat i cieszyć się pełnią lata. Letnia plaża ze strefą chill-out to niejedyna atrakcja, jaką centrum handlowe przygotowało dla mieszkańców. Już 11 lipca o 21:30 odbędzie się tu sens filmowy, który zainauguruje Kino Letnie. Bezpłatne wieczory filmowe będą odbywały się w każdy czwartek aż do końca wakacji. 

Kina plenerowe od kilku lat przeżywają swój renesans i nie ma w tym nic niezwykłego. Seanse na świeżym powietrzu to ciekawy sposób na spędzanie ciepłych wieczorów razem z rodziną i przyjaciółmi. Pilanie będą oglądać filmy w dość nietypowym miejscu, bo na plaży znajdującej się na terenie obiektu. Przez całe wakacje, w każdy czwartek, będą odbywały się tutaj pokazy filmowe. O tym, co w danym tygodniu zostanie wyświetlone zadecydują fani VIVO! Piła poprzez głosowanie na fanpage’ u centrum handlowego.
- W tym tygodniu głosujący wybiorą film, który wyświetlony zostanie w ramach Kina Letniego: będzie to kino akcji „Dzień Bastylii” albo komedia „Rozumiemy się bez słów”. Gdyby nie dopisywała nam pogoda pokazy odbędą się w środku naszego centrum handlowego. Warto odwiedzać nasz fanpage i stronę internetową, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje  - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła

Bezpłatne wieczory filmowe w Kinie Letnim będą odbywały się w każdy czwartek, aż do 31 sierpnia, na plaży przy VIVO! Piła.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group