Jakie nowości w Kinie Helios?

10.07.2019   Autor: Redakcja
1253---69
W Kinie Helios każdy znajdzie coś dla siebie. W następnym tygodniu przedpremiera filmu przygodowego "Król Lew" oraz dwie premiery: horror "Annabelle wraca do domu" i komedia "Yesterday".

"Król Lew" to nie tylko propozycja skierowana dla najmłodszych, ale także dla osób, które czują sentyment dla pierwotnej wersji filmu; Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości. 


Horror "Annabelle wraca do domu" opowiada o dwóch demonologach Ed i Lorraine Warren, którzy chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów, Judy, i jej przyjaciół. 
Muzyczna Komedia "Yesterday" to Laureat Oscara® Danny Boyle („Slumdog. Milioner z ulicy”, „Steve Jobs”), który łączy siły z uwielbianym na całym świecie scenarzystą Richardem Curtisem („Notting Hill”, „To właśnie miłość”) w nowej komedii wytwórni Working Title („Les Misérables. Nędznicy”, seria „Bridget Jones”). W rolach głównych: Lily James („Mamma Mia! Here We Go Again”, „Baby Driver”), Himesha Patela oraz Kate McKinnon. 


Helios przygotował również projekty specjalne. W ramach Kina Konesera film "Gloria Bell" poniedziałek 18:30, który jest o szczerą, zabawną i wzruszającą słodko-gorzką opowieścią o współczesnej kobiecie. Z cyklu Kultury Dostępnej w czwartek o 13:00 i 18:00 film "Całe szczęście", a opowiada on o wakacyjnej i pełnej energii miłości. Znajdzie się również coś dla najmłodszych, Helios Dla Dzieci ma w swoim repertuarze film "Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 3.", który odbędzie się w niedzielę o 10:30, a w środę o 18:30 Kino Kobiet przedstawi film "Gloria Bell". Nocne Maratony filmowe przedstawiać będą Maraton Annabelle w piątek o 23:00.

Wciąż będą wyświetlane filmy: "Agent Kot", "Midsommar. W biały dzień", "Sekretne życie zwierzaków domowych 2", "Spider-Man: Daleko od domu".

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group