Nowy repertuar Kina Helios

26.06.2019   Autor: Redakcja
2174---417
Od piątku w repertuarze Kina Helios będzie można zobaczyć aż trzy premierowe filmy! Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą spędzić czas w tak upalne w dni w przyjemnym, chłodnym pomieszczeniu.

W piątku rusza premiera filmu pt. "Ja teraz kłamię". Wysmakowana wizualnie, pełna dwuznaczności i zagadek opowieść o trójce celebrytów, których osobiste historie przenikają się, wciągając widza do przewrotnej gry, której finał zaskoczy absolutnie wszystkich. Niezwykłe dzieło filmowe, w którym prawda jest dziwniejsza od fikcji, bo - w odróżnieniu od fikcji - wcale nie musi być prawdopodobna. Aktorka Celia (Maja Ostaszewska), jej partner - reżyser Mat (Rafał Maćkowiak) oraz nastoletnia piosenkarka, Yvonne (Paulina Walendziak) to trójka celebrytów, biorących udział w kontrowersyjnym telewizyjnym show "Konfesjonał Gwiazd". Każde z nich wierzy, że zwycięstwo w programie, w którym muszą wyjawić publiczności swoje największe sekrety, przyniesie wielkie pieniądze oraz pomoże w realizacji najskrytszych marzeń. Dla Yvonne ma to być powrót na szczyty list przebojów, dla Celii i Mata szansa na nakręcenie wspólnego filmu. Kiedy cała trójka ponosi porażkę, sprawy zaczynają się komplikować. Związek aktorki i reżysera wchodzi w niebezpieczny zakręt, kariera piosenkarki wisi na włosku. Wtedy właśnie do Mata zgłasza się prowadząca show, Kai (Agata Buzek) i oferuje mu pomoc w sfinansowaniu filmu. Ale stawia warunek - rolę, którą miała zagrać Celia, dostanie Yvonne. Decyzja podjęta przez Mata, wywoła prawdziwy rollercoaster zdarzeń. Kto z nich kłamie? Kto mówi prawdę? Jakie są ich prawdziwe motywacje? Wielki finał telewizyjnego widowiska przyniesie odpowiedzi.Kolejną premierą jest także thriller pt. "Anna", który opowiada o byłej narkomance w moskiewskim półświatku, która dziś jest topową modelką w największych paryskich domach mody. Być może żadne z tych wcieleń nie jest prawdziwe. Kim naprawdę jest Anna? Odkryta przez paryskiego łowcę talentów piękna Anna Poliatova błyskawicznie pnie się po szczeblach drabiny sukcesu trafiając do ekskluzywnego kręgu supermodelek. To jednak tylko etap na drodze do prawdziwego celu. Urodą i wdziękiem posługuje się jak niebezpieczną bronią. Ulegają jej najpotężniejsi mężczyźni i najpiękniejsze kobiety. Zna tajemnice o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertelnikom. Uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych, Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodawców warta jest tyle, ile skrywane przez nią sekrety. Dzięki nim, gdy przyjdzie czas, będzie musiała zmienić zasady gry, w której stawką okaże się jej życie.


W Kinie Helios znajdzie się także coś dla młodych, premiera animowanego filmu pt. "Sekretne życie zwierzaków", która jest drugą częścią wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych"". Pierwsza część cieszyła się na całym świecie gigantyczną popularnością, ściągając do kin tłumy widzów. Zachwytu nie kryli także krytycy filmowi.Poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.


Ciekawie zapowiadają się również projekty specjalne. Z cyklu Kultura Dostępna film pt. "Ciemno, prawie noc" w czwartek o 13:00 i 18:00. W ramach Kina Konesera film pt. "Tajemnice Joan" w poniedziałek o 18:30, natomiast w niedzielę o 10:30 Helios dla Dzieci zaprasza na
"Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 2". Już w piątek o 23:00 odbędzie się maraton strachu.

Kino Helios zaprasza także na filmy tygodnia: "Agent Kot", " Aladyn", "Godzilla II: Król potworów", "Laleczka", "Paskudy. UglyDolls", "Pokémon Detektyw Pikachu".


Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group