Policja szuka zaginionego

16.06.2019   Autor: Redakcja
301---197
Policja poszukuje zaginionego Mariusza Góździa. Mężczyzna 25 maja prawdopodobnie opuścił teren Niemiec, lecz do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Policjanci z Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp. poszukują zaginionego 37-letniego Mariusza Góździa. - Mężczyzna 25 maja udał się na dworzec autobusowy w miejscowości KIEL (Berlin), gdzie o godz. 11.15 prawdopodobnie wsiadł do autobusu relacji KIEL-BERLIN-SZCZECIN GŁÓWNY. Zaginiony nie dotarł do stacji docelowej i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną - mówi mł. asp. Karolina Górzna-Kustra, rzecznik prasowy KPP w Czarnkowie. 
Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania osoby zaginionej policja prosi o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp., osobiście przy ul. Sikorskiego 10 lub pod całodobowym numerem telefonu 67 352 83 30 bądź numerem alarmowym 112.

Przeczytaj więcej o: policja, poszukiwany,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group