Grupa wokalno–taneczna The Young Americans w Trzciance

12.06.2019   Autor: Maciej Parysek
Do Trzcianki zawitała światowej sławy grupa wokalno – taneczna The Young Americans. Przez trzy dni goście zza oceanu w ramach warsztatów uczą dzieci i młodzież m.in. pracy w zespole i wiary we własne umiejętności. Całość zakończy dzisiejszy koncert galowy.

- Grupa młodych uczestników, młodych Polaków, młodych mieszkańców Trzcianki i okolic uczy się przez barwne i żywe aspekty artystyczne wychodzić przed szereg. Nawiązują kontakty, rozmawiają po angielsku, uczą się - mówi Kinga Jahnz, organizator imprezy.

Grupa wokalno – taneczna The Young Americans została założona w 1962 roku w południowej Kalifornii. Liczy ponad 200 członków z prawie każdego stanu USA i innych krajów świata. To zwolennicy edukacji muzycznej – łączą choreografię ze śpiewem chóralnym. Tym razem grupa zawitała do Trzcianki i przez trzy dni prowadziła warsztaty muzyczno – wokalne.

Dziś na zakończenie uroczysta gala koncertowa. „Show sztuk teatralnych Brodway” rozpocznie się o godzinie 19:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej. Podczas pokazu uczniowie wraz z amerykańskimi rówieśnikami zaprezentują efekty pracy.

Pełna relacja z warsztatów w najbliższym kurierze czarnkowsko-trzcianeckim w najbliższy piątek.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group