Artykuły Made in Piła w Pilskiej Półce

07.04.2019   Autor: Artur Maras
---

Made in Piła to produkty wyjątkowej jakości wytwarzane w Pile, które można sprezentować choćby na święta Wielkiej Nocy. To kolejna odsłona projektu promującego lokalnych przedsiębiorców i ich wyroby.

- Pilska Półka oferuje państwu produkty najlepszej jakości, wykonane wyłącznie w naszym mieście. Produkty, które można zaliczyć do kategorii pamiątek czyli takie, które chociażby z okazji nadchodzących świąt Wielkiej Nocy można komuś podarować, można przesłać, tak żeby sprawić miłą niespodziankę i taki sentyment do miasta na nowo obudzić - Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły

Chodząc na przykład w chodakach zaprojektowanych i wytworzonych w firmie obuwniczej, która ma swoją siedzibę w Pile. Wytwórca duńskiego obuwia zaprojektował na Wielkanocną Pilską Półkę dwa nowe wzory. Znalazły się także na niej zimnotłoczone ekologiczne oleje roślinne z pobliskiej manufaktury oraz m. in. poduszki, ręczniki i koszulki z jelonkiem, a także kubki i pocztówki z Gardoliną oraz świąteczne drewniane figurki. A wszystko to made in Piła. Artykuły związane z grodem Staszica można nabyć w Kawiarni Dworcowej czynnej od 7 do 21 oraz w Inwest Parku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group