Mieli blisko 7 kg narkotyków

06.04.2019   Autor: Artur Maras
---

Pilscy policjanci zabezpieczyli blisko 7 kg narkotyków w postaci amfetaminy, marihuany i tabletek ekstazy. Funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 22 do 40 lat. Czarnorynkową wartość zabezpieczonych narkotyków oszacowano wstępnie na kwotę ponad 400 tys. zł.

- Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie tym panom zarzutów popełnienia przestępstw polegających na wewnątrzwspólnotowym nabyciu znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych,na posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych oraz na udzielaniu innym osobom właśnie tych narkotyków - mówi Magdalena Roman, prokuratur rejonowa w Pile

W miejscu zamieszkania oraz pojeździe mundurowi znaleźli 6 kg amfetaminy i marihuany, 50 g kokainy i niemal tysiąc tabletek ekstazy, a także blisko 13 tys. zł. i 300 euro gotówki. Czwórka zatrzymanych w wieku od 22 do 40 lat spędzi trzy najbliższe miesiące w areszcie. Są oni mieszkańcami powiatu pilskiego i chodzieskiego. Mężczyznom grozi teraz nawet 15 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci zatrzymali już dwie osoby, które nabywały od dilerów narkotyki.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group