Czego Piła i Chodzież będzie szukać w Dubaju?

26.03.2019   Autor: Redakcja
---

Chodzież i Piła będą zabiegać o zagranicznych inwestorów w Dubaju. Na początku kwietnia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ruszają targi inwestycyjne.

- To nie są nasze pierwsze targi inwestycyjne. Od kilku lat jeździmy na targi inwestycyjne do Cannes i Monachium, oczywiście dziękując za dofinansowanie Urzędowi Marszałkowskiemu. Jako jedna z nielicznych gmin startujemy w konkursach, wygrywamy je, bo okazuje się, że Chodzież mimo tego, że nie posiada walorów inwestycyjnych, nie posiada terenów inwestycyjnych to jej oferta znajduje zainteresowanie - przekonuje Jacek Gursz, burmistrz Chodzieży.

Na targach w Dubaju Chodzież zaprezentuje projekt Centrum Aktywności Osób Starszych. Koncepcja opiera się przede wszystkim na nowoczesnych technologiach medycznych, dotyczących rehabilitacji, leczenia i przeciwdziałania chorobom cywilizacyjnym, z którymi spotykają się osoby starsze.

Oprócz Chodzieży do Zjednoczonych Emiratów Arabskich udadzą się przedstawiciele Poznania, Piły, Konina, Gniezna, czy Wrześni.

fot. A.Kledzik - Dubaj

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group