Triang Wars - innowacyjna gra planszowa

03.03.2019   Autor: Redakcja
---

Unikatowa magnetyczna plansza podzielona na trójkątne pola, trudne decyzje, zacięta i emocjonująca walka, wsparcie i zdrada sojuszników to wszystko znajdziesz w Triang Wars w nowym innowacyjnym świecie trójkątów, który będzie wymagał nieco innego nieszablonowego myślenia. Dzięki temu oryginalnemu podejściu do zarządzania planszą i rozgrywką, Triang Wars wyróżnia się na tle innych gier.

Tę innowacyjną grę planszową stworzyło dwóch pilan Paweł Licznerski oraz Łukasz Kaczanowicz. Jak sami przyznają  idea powstała z pasji do gier czerpiąc nieco inspiracji z komputerowej serii Battlefield. Projekt rozwijał się  niemal 2 lata a  tytuł Triang Wars to gra angielskich słów triangle i war - trójkąty i wojna. Pomimo tematyki wojennej skierowana jest do wszystkich graczy, to lekka gra bitewna, która dzięki rewolucyjnym trójkątom, przystępnym zasadom, emocjonującej i dynamicznej rozgrywce dostarczy zabawy na długie godziny a dodatkowo może posłużyć jako doskonałe wprowadzenie do gier strategicznych dla młodszych graczy.  Innowacyjny pomysł na trójkątne pola i żetony stanowi niespotykany pomysł na zarządzanie planszą dzięki czemu gra się naprawdę inaczej i nieszablonowo w porównaniu do innych tego typu tytułów. Dodatkowo  magnetyczna plansza i żetony i mamy naprawdę niesamowite połączenie!

- Wydanie gry to spore przedsięwzięcie również finansowe. Cześć sfinansowaliśmy z naszych prywatnych funduszy ale profesjonalnie wydanie gry to już całkiem duża kwota i stąd pomysł na zbiórkę społecznościową czyli tzw. "crowdfunding". To nowatorski model finansowania kreatywnych pomysłów poprzez społeczność, która staje się mecenatem wspieranego projektu. Wspierający,  kupując (w ramach przedsprzedaży) grę pomagają nam ją wydać - mówi Paweł Licznerski.

Wpłat można dokonywać na portalu Wspieram.to stając się mecenasem gry.

  Projekt ma określony cel finansowy, czas na zebranie środków oraz różne poziomy wsparcia, za które wspierający otrzymują unikalne nagrody związane z samym projektem. Wprawdzie przy najmniejszej wpłacie czyli 29 zł jest to wpis w książeczce do gry jako fundator, ale przy 59 zł jest wpis + kubek z logiem gry, przy 129 zł otrzyma już od nas grę z unikatowymi gadżetami - dodaje Łukasz Kaczanowicz. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=49&v=f1CsFSwmoAI

Ważne, że  jeżeli nie uda się uzbierać wymaganej kwoty, pieniądze w całości są zwracane wpłacającym. Twórcy zaznaczają, że zbierają nie tylko na wydanie gry ale także na jej dokończenie - gra wymaga graficznego szlifu by opublikować ją w profesjonalnej jakości.

Więcej informacji  o grze znajdziecie TUTAJ. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group