Underdog w kinie Helios!

10.01.2019   Autor: Redakcja

Premiera polskiego filmu o wojowniku MMA z Erykiem Lubosem oraz Mamedem Khalidovem, a także filmy familijne i projekty specjalne. To wszystko Helios przygotował na najbliższy tydzień.

W piątek premiera „Underdog”. Film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

Dla dzieci nowość: "Ralph Demolka w internecie". Ralph, czarny charakter gry wideo, wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu pewnej części zamiennej, niezbędnej by ocalić grę Wandelopy.
Z pomocą zagubionym w nieznanym świecie bohaterom przychodzą najróżniejsi sławni mieszkańcy Internetu i postaci znanych gier.
W filmie gościnnie występują księżniczki Disneya, po raz pierwszy razem na dużym ekranie!

W ramach projektów specjalnych Helios przygotował Filmowe Poranki w niedzielę o 10:30, a w nim „Bajeczki Maszy cz. 2”. Z cyklu Kino Konesera film "Roma" w poniedziałek o 18:30. Specjalnie dla Kobiet przygotowany seans „Teraz albo nigdy” w środę o 18:30. Natomiast w ramach Kultury Dostępnej w czwartek „53 wojny”.

W kinie nadal będą dostępne filmy: „Aquaman”, „Bumblebee', „Pech to nie grzech”, „Sekretny świat kotów”, „Zabawa zabawa” oraz „Spider-Man Universum".

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group