Asta Video Fest

Wyprawa morska z prezydentem Piły?

07.01.2019   Autor: Redakcja
---

Ruszyła aukcja wyprawy morskiej z prezydentem Piły. Piotr Głowski włączył się w WOŚP. Licytacja potrwa do 18 stycznia za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro.

13 stycznia odbędzie się kolejny – 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w poprzednich latach prezydent Piotr Głowski bierze udział w projekcie prowadzonym przez Jurka Owsiaka. Piotr Głowski wystawił na licytację wyprawę morską.

- Prezydent Miasta Piły zabierze Ciebie i Twoją rodzinę, współpracowników lub znajomych (do 4 osób) na Morską Przygodę. Nie tylko zarazi Was swoją pasją do morza i żeglowania, ale z każdego (nawet "szczura  lądowego") zrobi w weekend "wilka morskiego"! 
- czytamy na portalu Allegro, gdzie można licytować aukcję.

Doświadczenie żeglarskie nie jest potrzebne i wymagane. Maksymalna ilość osób to cztery. A oto relacja z ubiegłorocznej wyprawy.

Dotychczas prezydent Piły oddawał na licytację jeden dzień swojej pracy. Aukcje wygrały firmy: Browar Czarnków, Pellas X, ABC Apartamenty, TV Asta, Studio K2 i Netia S.A. Dzięki projektom pn. „Zatrudnij Prezydenta” i Wielka morska wyprawa z Prezydentem Miasta Piły” na konto WOŚP trafiło już 34 770 złotych.

opr. Bartosz Mirowski, Urząd Miasta w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group