49 osób trafiło za kratki

05.01.2019|Autor: Michał Kępiński

W ciągu ostatniego miesiąca dzięki działaniom pilskiej policji zatrzymano 49 osób poszukiwanych nawet od kilku lat. Mieszkańcy powiatu pilskiego zostali schwytani na terenie całego kraju oraz Holandii i Niemiec.

W ostatnim czasie policjanci zatrzymali 49 osób poszukiwanych, mieszkańców powiatu pilskiego. Spośród wszystkich zatrzymanych, w siedmiu przypadkach osoby były poszukiwane na podstawie wystawionych listów gończych. Z kolei w dwóch przypadkach gdy policjanci ustalili, że osoby poszukiwane znajdują się i ukrywają na terenie Unii Europejskiej, podjęli oni współprace z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji a efektem tych działań było zatrzymanie jednej osoby na terenie Niemiec a drugiej na terenie Holandii – mówi Jędrzej Panglisz z pilskiej policji.

Po zatrzymaniu osoby te zostały przekonwojowane do Polski i trafiły do aresztu śledczego. Łącznie przed wymiarem sprawiedliwości stanie 49 osób w tym trzy kobiety. Mieszkańcy powiatu pilskiego poszukiwani byli od kilku miesięcy, a nawet od kilku lat przez Sądy i Prokuratury na terenie całego kraju, między innymi za popełnione przestępstwa kradzieży, włamania, rozbojów, znęcania, przestępstwa narkotykowe, oszustwa oraz pobicia. Zatrzymani mają od 18 do 61 lat.

Przeczytaj więcej o: 49 osób zatrzymanych, Jędrzej Panglisz, kpp piła, powiat pilski zatrzymani

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.