Miasto poszukuje nazwy i loga dla schroniska

30.12.2018   Autor: Redakcja
---

Zostały ostatnie dni na zgłaszanie propozycji na nazwę i logo dla pilskiego schroniska. Konkurs ogłosiła Gmina Piła, która przejmuje obiekt na Leszkowie od 1 stycznia 2019 r.

Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa od 5 grudnia 2018 r. do 4 stycznia 2019 r. Propozycję nazwy schroniska i projektu logo oraz Kartę Zgłoszenia należy składać w godzinach pracy urzędu, tj. 7.30-15.30, od poniedziałku do piątku, lub przesłać pocztą albo przesyłką kurierską na adres: Urząd Miasta Piły, Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Pl. Staszica 10, 64-920 Piła, do 4 stycznia 2019 r. z dopiskiem „Konkurs na nazwę i logo pilskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt”.

ZAŁOŻENIA KONKURSOWE

Każdy uczestnik składa jedną propozycję nazwy i jeden projekt logo dla pilskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.
Propozycja nazwy schroniska jak i grafika loga powinna być pomysłowa, budząca pozytywne skojarzenia, związana ze specyfiką pracy schroniska, adopcją, opieką nad zwierzętami.
Projekt logo należy przedstawić w formacie A4 mieszczący się w polu 15cmx15cm,
w dowolnej technice plastycznej lub korzystając z technik komputerowych.

WARUNKI UDZIAŁU

Osoby chcące wziąć udział w Konkursie, zobowiązane są do dostarczenia Karty Zgłoszeniowej, osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w Konkursie zobowiązane są do dostarczenia karty zgłoszeniowej z uzupełnionym pkt 2.

NAGRODY

Dla laureatów Konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Komisja konkursowa przyzna 1 nagrodę główną, ale również nagrody dodatkowe, które zostaną wylosowane wśród wszystkich uczestników Konkursu.

Szczegóły konkursu znajdują się w Zarządzeniu Nr 19(473)18 Prezydenta Miasta Piły z dnia 4 grudnia 2018 r oraz na stronie UM Piły.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group