Czesław Mozil nagrywa klip w Pile [ZDJĘCIA]

09.12.2018|Autor: Magdalena Lach

Dzieci ze szkół muzycznych z całej Polski weszły w skład nowego projektu Grajkowie Przyszłości, który rozkręca Czesław Mozil. Nagrana przez nich płyta “Kiedyś to były Święta” to projekt, w którym dzieci akompaniują muzykowi – Czesławowi Mozilowi. Dziś w InwestParku odbyło się nagranie teledysku do utworu wykonanego przez dzieci z Muzostacji.

Dziś ostatni punkt trasy – Piła. Czesław Mozil do wspólnego muzykowania zaprosił również dzieci z Pszczyny, Nowego Dworu Mazowieckiego, Kutna, Radzynia Podlaskiego, Świdnika, Poznania, Krakowa i Warszawy. Usłyszeć można różne składy: od chóru, przez orkiestrę akordeonową, klasę harf, flety poprzeczne, saksofony, klasy perkusji, do orkiestr dętych i symfonicznych. Dzieci nagrały 24 piosenki składające się na album “Kiedyś to były Święta”. Premiera każdej z piosenki przypada na jeden dzień adwentu (od 1 do 24 grudnia), tworząc muzyczny kalendarz prowadzący nas prosto do Świąt Bożego Narodzenia. Efekty prac nad dzisiejszym klipem już niebawem.

Przeczytaj więcej o: Czesław Mozil, Czesław Mozil w pile, Grajkowie Przyszłości, Grajkowie Przyszłości Muzostacja, inwestpark, muzostacja, pastorałka Czesław Mozil, Piotr Belak, Piotr Belak Muzostacja, projekt "Kiedyś to były święta", szkoła muzyczna Muzostacja w Pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.