Także w Pile Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

13.11.2018|Autor: Artur Maras

Dzisiaj rozpoczyna się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Z tej okazji także w Pile zorganizowano wiele warsztatów i spotkań w Inwest-Parku, wszystko po to aby uczyć i zachęcać do przedsiębiorczości.

– Będziemy próbować odpowiedzieć na pytanie czy przedsiębiorczym się jest, czy można się nim stać. Czy pasja może prowadzić do zarabiania pieniędzy i jak zdobyć fundusze na rozpoczęcie działalności. Mowa o prawie o etyce w biznesie, ale też przykłady ludzi, którzy sukces w działalności odnieśli – tłumaczy Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest w 170 krajach, bierze w nim udział ponad 100 tys. uczestników projektu. Pilskie obchody rozpoczną się we wtorek i potrwają do piątku. Jest to czwarta edycja organizowana w Pile we współpracy z Inwest-Parkiem.

Ciekawe spotkania dedykowane są nie tylko przedsiębiorcom, ale także młodzieży. O sekrecie udanego biznesu jakim jest pasja, opowie np. współwłaściciel firmy Archon Studio Jarosław Ewertowski, który tworzy figurki do gier rozchwytywane przez miłośników planszówek na całym świecie.

Na większość wydarzeń wstęp jest bezpłatny. Należy tylko wcześniej się zarejestrować np. przez stronę internetową Inwest-Parku.

Przeczytaj więcej o: Beata Dudzińska, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości także w Pile, Także w Pile Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, zastępca prezydenta piły

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.