Debata z kandydatem na burmistrza Chodzieży

15.10.2018   Autor: Redakcja
---

W piątek 12 października odbyła się debata przedwyborcza dotycząca Chodzieży. Zaproszenie do studia TV ASTA przyjął ubiegający się o reelekcję burmistrz Chodzieży, Jacek Gursz. Jego kontrkandydat, Andrzej Michalski, poinformował, że nie może wziąć udziału w spotkaniu ze względu na inne obowiązki.

- Po prostu zdezerterował. Podobnie jak wtedy, kiedy mieliśmy problem w szkole nr 3. Wtedy zajął się produkcją kłamliwego plakatu. I pytanie moje dzisiaj: czy tak będzie się zachowywał, jak zostanie wybrany na stanowisko burmistrza? Wtedy, kiedy będą jakieś problemy, czy będzie dezerterował, będzie uciekał? - pytał Jacek Gursz, burmistrz Chodzieży.

Gursz i Michalski spotkali się we wrześniu na procesie w trybie wyborczym. Urzędujący burmistrz pozwał KWW Ziemia Chodzieska za treść 'Apelu”, w którym Michalski nawoływał go do ustąpienia ze stanowiska i wycofania się z wyborów. Sąd nakazał Michalskiemu przeproszenie Gursza.

W poniedziałek odbyła się debata z udziałem kandydatów na burmistrza Trzcianki. A już dziś o godz. 18.30 debata z kandydatami na burmistrza Wałcza. W środę debata dotycząca przyszłości Złotowa, a w czwartek przed kamerami spotkają się kandydaci na prezydenta Piły.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group