Beata Szydło poparła Marka Subocza w wyborach

11.09.2018   Autor: Redakcja
---

Wicepremier Beata Szydło była gościem piątkowego spotkania otwartego Prawa i Sprawiedliwości. Do Wałcza przyjechała wspierać w kampanii wyborczej wicewojewodę Marka Subocza, który jest kandydatem PiS na burmistrza tego miasta. Podczas spotkania zaprezentowano kandydatów między innymi do rady miasta i powiatu.

Kampania wyborcza nabiera rozpędu. Świadczy o tym coraz więcej wizyt prominentnych polityków. W piątek w Wałczu gościła wicepremier Beata Szydło. Celem spotkania było między innymi zaprezentowanie rządowych programów z których mogą korzystać gminy w naszym regionie.

Podczas spotkania Beata Szydło poparła kandydata na burmistrza Wałcza.

– Mogę Państwu rekomendować na waszego burmistrza Marka Subocza
- mówiła Beata Szydło, wicepremier.

Który obecnie sprawuje urząd wicewojewody zachodniopomorskiego. Zdaniem wicepremier to najlepszy wybór dla Wałcza.

– Myślę, że on tak bardzo ten Wałcz kocha, te wasze miasto, to wasze miejsce na ziemi,że naprawdę poświęci mu całą swoją energię a to oznacza że poświęci ją państwu - zapewniała Beata Szydło, wicepremier.

Spotkanie z mieszkańcami było okazją do zaprezentowania programu wyborczego. Marek Subocz chce stawiać na realizację programu Mieszkanie Plus, opiekę nad osobami starszymi, a także rozszerzenie działania Karty Dużej Rodziny. W planach kandydata Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza jest również...

– Rozbudowa infrastruktury turystycznej i kulturalnej jest jednym z moich priorytetów. Chciałbym, aby Wałcz mógł w pełni wykorzystać swoje walory przyrodniczo-kulturowe - mówił Marek Subocz, wicewojewoda zachodniopomorski, kandydat PiS na burmistrza Wałcza.

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło także kandydatów do wałeckiej Rady Miasta, powiatu wałeckiego, gminy wiejskiej Wałcz oraz kandydata na burmistrza Człopy, którym został Bartosz Nowicki.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group