Straż i energetyka nie chcą pomóc ściągnąć kota

Straż i energetyka nie chcą pomóc ściągnąć kota

Kot wszedł na słup energetyczny i nie może zejść. Nikt nie chce pomóc mieszkańcom Zawady w gminie Szydłowo w ściągnięciu kota.

- Od wczoraj kot jest na słupie energetycznym. Nikt nie chce nam pomóc. Straż i energetyka odmawiają pomocy - napisała do redakcji Beata Kosiór, czytelniczka asta24 i autorka zdjęć.

Z naszą redakcją skontaktowała się Komenda Powiatowa PSP w Pile. Jak tłumaczyli strażacy, ze względu na inne zdarzenia, nie mają w tej chwili wystarczającej liczby funkcjonariuszy, którzy mogliby zostać wysłani na miejsce i pomóc kotu.

Galeria

Straż i energetyka nie chcą pomóc ściągnąć kota Straż i energetyka nie chcą pomóc ściągnąć kota Straż i energetyka nie chcą pomóc ściągnąć kota

Komentarze