Nowy etap - z takim hasłem startuje Koalicja Obywatelska

01.09.2018   Autor: Redakcja
---

Koalicja Obywatelska zaprezentowała dziś w Pile swoich kandydatów do rad miasta i powiatu oraz do sejmiku województwa wielkopolskiego. Przedstawił ich europoseł Adam Szejnfeld.

Kandydatem na prezydenta Koalicji Obywatelskiej, którą tworzą w Pile Platforma Obywatelska i Nowoczesna jest obecny prezydent miasta - Piotr Głowski. Do sejmiku województwa wielkopolskiego startować będzie szefowa Nowoczesnej - Iwona Kamińska-Lech. Natomiast skarbnik Piły - Ewelina Ślugajska ma wzmocnić listę kandydatów do rady powiatu pilskiego.

Wśród kandydatów Koalicji Obywatelskiej do samorządu są dobrze znane pilanom nazwiska, jak choćby Rafał Zdzierela, Mirosława Rutkowska-Krupka, czy Mirosław Mantaj. Pojawiły się też nowe twarze jak choćby pilski przedsiębiorca Grzegorz Graczyk i szefowa pilskiego KOD Izabela Milewska.

Nowy etap - hasło Koalicji Obywatelskiej, bo z jednej strony kandydaci na radnych nie zamykają się na to, co było i co trwa, czyli inwestycje w mieście i powiecie, a z drugiej wiedzą, że jeszcze dużo pracy przed nimi. Pracy związanej m.in z ekologią, kolejnymi inwestycjami oraz angażowaniem i zatrzymaniem w mieście młodych mieszkańców.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group