Bursztynowa, Brylantowa i Szmaragdowa bez remontu

08.08.2018|Autor: Redakcja

Wałecki Urząd Miasta odwołuje postępowanie w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. W ramach projektu miało zostać wyremontowanych kilka ulic w mieście. Powód odwołania przetargu to brak potencjalnych partnerów.

– Postępowanie unieważniliśmy, ponieważ jedyny oferent który się zgłosił, ogłosił wycofanie chęci uczestnictwa w partnerstwie. Była to chęć, oprócz wstępnych dokumentów które w trakcie sprawdzania okazały się niekompletne, poprosiliśmy o ich uzupełnienie i właśnie na tym etapie kandydat zrezygnował – wyjaśnia Sławomir Zych, zastępca burmistrza Wałcza.

Prywatna firma swoją decyzję argumentowała niską wartością projektu, który według wyliczeń wałeckiego magistratu wynosi około pięciu milionów złotych. W ramach projektu remontu doczekać się miały ulice Bursztynowa, Brylantowa i część Szmaragdowej oraz Chrząstkowo.

Wałeccy urzędnicy przygotowują się teraz do ogłoszenia kolejnego postępowania. Może to nastąpić już w tym roku.

Przeczytaj więcej o: Brylantowa i Szmaragdowa bez remontu, Bursztynowa, drogi wałcz, partnerstwo publiczno-prywatne wałczgo, remonty wałcz, sławomir zych, zastępca burmistrza Wałcza

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.