Wypadek na DK10. Jedna osoba nie żyje [AKTUALIZACJA]

06.08.2018   Autor: AK
---

Trzy osoby, w tym jedno dziecko ucierpiały w wypadku do jakiego doszło na drodze krajowej nr 10 na odcinku Okaliniec - Grabówno. Niestety pomimo reanimacji jedna osoba zmarła. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznacza objazdy.

W poniedziałek około godz. 11.30 doszło do zderzenia trzech samochodów na trasie pomiędzy Okalińcem a Grabównem. Osobówka jadąca w stronę Piły uderzyła bokiem w jeden samochód ciężarowy, na to najechała druga ciężarówka. W efekcie zderzyły się trzy pojazdy, dwa TIR-y oraz samochód osobowy.

- Przybyli na miejsce strażacy udzielili poszkodowanym z samochodu osobowego pomocy przedmedycznej. W wypadku ucierpiał mężczyzna, kobieta i dziecko. Poszkodowani zostali przetransportowani do pilskiego Szpitala Specjalistycznego - informuje bryg. Zbigniew Szukajło, rzecznik prasowy pilskich strażaków.

Na miejscu pracuje 5 jednostek straży pożarnej, policja, która będzie wyjaśniać przyczyny tego wypadku oraz ratownicy medyczni. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

fot. PSP Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group