Soccer Stars szuka młodych talentów piłkarskich

13.07.2018   Autor: Paweł Różycki

Całkiem niedawno zakończyły się rozgrywki piłkarskie w ramach rozgrywek pilskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, a UKS Soccer Stars już planuje kolejny sezon 2018/19. Właśnie ogłosiła nabór do grupy juniorów młodszych i skrzatów.

Akademia Soccer Stars ma swoich szeregach już około 150 dzieci w kategoriach wiekowych Żak, Orlik, Młodzik oraz Trampkarz. Sukcesy tej ostatniej grupy w poprzednim sezonie oraz wielka wiara zarządu klubu, który w głównej części stanowią rodzice młodych piłkarzy, zadecydowały o utworzeniu nowej grupy piłkarskiej junior młodszy – powiedział Paweł Kryka z Akademii Soccer Stars.

Trenerem tej najstarszej kategorii wiekowej w Soccersach będzie Mateusz Kostecki, który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał na stadionie w Pile przy ul. Okrzei. W dorosłej piłce reprezentował takie kluby jak Iskra Szydłowo czy Orkan Śmiłowo. Nowy trener jest czynnym zawodnikiem futsalu. Reprezentował barwy KS Credo Futsal Piła, z którego trafił do ekstraklasowego zespołu Red Dragons Pniewy. W ostatnim sezonie zdobył 20 bramek i został najlepszym strzelcem szóstej drużyny ekstraklasy. Pierwsze przygotowania do sezonu 2018/19 pod okiem nowego trenera rozpoczną się już w sierpniu. Klub zaprasza młodzież w rocznikach 2002, 2003 i 2004. Chęć trenowania i gry w Soccer Stars można zgłosić telefonicznie do trenera pod numerem 785 480 030 lub poprzez portal społecznościowy Facebook.

UKS Soccer Stars ogłasza również nabór do najmłodszej grupy wiekowej skrzat w rocznikach 2012 – 2013. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 532 520 235. Każdy kto zgłosi się do końca lipca otrzyma za darmo klubowy komplet piłkarski (koszulka, spodenki i getry).

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group