Asta Video Fest

Absolutorium dla burmistrza

09.06.2018   Autor: Klaudia Michalska
---

Trzcianeccy radni jednogłośnie przyznali absolutorium burmistrzowi Krzysztofowi Czarneckiemu. Pozytywną opinię wyraziła także Komisja Rewizyjna oraz Regionalna Izba Obrachunkowa. Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Trzciance odbyła się sesja absolutoryjna.

-Radny, który nie jest z mojego klubu, a jest z innego klubu ma inwestycje wielomilionową w swoim okręgu wyborczym zrealizowaną. Co w poprzednich latach, przy poprzednikach tego by nie było, ale to wszystko służy naszym mieszkańcom i ta idea samorządu służby na rzecz naszego lokalnego społeczeństwa, to jest taki wiodący temat, takie wiodące motto mojego działania - zapewnia Krzysztof Czarnecki, burmistrz Trzcianki.

" target="_blank">

Burmistrz Trzcianki podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej, zwrócił szczególną uwagę na kwestię pozyskiwania przez miasto i gminę środków zewnętrznych na realizację założonych w budżecie inwestycji. Miasto zdobyło z ministerstwa choćby niemal milion na kompleks boisk sportowych przy szkole podstawowej nr 2.
W ubiegłym rok dochody gminy wyniosły ponad sto dwa miliony złotych z czego wydatki oszacowano na blisko sto dziesięć milionów złotych. Największym kosztem okazały się zadania związane z oświatą, które pochłonęły łącznie ponad czterdzieści pięć milionów złotych. Zadłużenie gminy na koniec ubiegłego roku wyniosło ponad osiemnaście milionów złotych. Projekt uchwały w sprawie absolutorium radni przyjęli jednogłośnie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group