Opóźnienia inwestycyjne w Wałczu

02.05.2018   Autor: Redakcja
---

Przeciąga się inwestycja drogowa w Wałczu. Remont trzech ulic w Wałczu będzie prowadzony w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego, ale nie wiadomo, czy uda się zakończyć projekt na czas.

Jesteśmy rozczarowani, to oczywiście jest ważne kto zostanie partnerem. Wydawałoby się, że firma w sumie duża wykonująca naszą obwodnicę i wiem, że mają jeszcze kilka innych projektów. Sądziliśmy, że to będzie lepsze tempo, co prawda my narzekamy i mamy do tego uzasadnione warunki, natomiast do końca czerwca firma jest z nami związana umową, już coś zrobiła - mówi Bogusława Towalewska, burmistrz Wałcza.

 

" target="_blank">

Wyremontowano już ulicę Sienkiewicza i Bracką. Problem jest z jednak drogą na Osiedlu Piastowskim. Tam udało się wykonać tylko część prac. Firma Energopol uzasadnia taki stan projektu brakiem rąk do pracy. Po zakończeniu inwestycji samorząd miejski będzie płacił ponad pół miliona złotych za korzystanie z tych dróg. Ta sama firma zwyciężyła w przetargu na budowę drogi od Alei Zdobywców Wału Pomorskiego do ulicy Generała Władysława Andersa. Wartość inwestycji to prawie dwa miliony złotych. Projekt powinien zostać zrealizowany w tym roku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group