Matka i dwójka dzieci w szpitalu

16.04.2018|Autor: Paweł Różycki

W piątek po godz. 11.oo na trasie Pobórka Wielka – Białośliwie doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Podróżująca Peugeotem kobieta z dwójką dzieci trafili do szpitala.

Z nieustalonych do tej pory przyczyn kierująca pojazdem osobowym kobieta uderzyła w przyczepę ciągnika. W skutek zdarzenia pojazdów osoby podróżujące Peugeotem poniosły obrażenia i zostały przetransportowane do Szpitala Specjalistycznego w Pile.

Ruch na drodze Pobórka Wielka – Białośliwie był zablokowany. Kierowców podróżujących tym odcinkiem kierowano objazdem przez Nieżychowo. Okoliczności wypadku bada policja.

fot. OSP Białośliwie/ Piła112

Przeczytaj więcej o: białośliwie, nieżychowo, pobórka wielka, policja białośliwie, szpital specjalistyczny piła, wypadek białośliwie, wypadek drogowy, wypadek Pobórka Wielka

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • kajos

  nie ma sie co dziwic babie
  ona pewnie obserwowala droge 50m przed autem

  • Pilanka

   Chore… jak mozna … i jak bardzo trzeba miec nasrane w glowie zeby wypowiadac się nie znajac szczegółów zdarzenia… dziadu !

 • Wałczanin

  druga strona nalezy uwazac na traktorzystow,wczoraj jadac na szczescie wolno nie wjechalem w traktor ktory z pobocza ruszyl i zajechal mi droge wogle nie rozgladal sie do tylu …

 • @28cali

  Jak z nieustalonych… Jakby nie patrzała w smartfuna to by nie naraziła DZIECI na niebezpieczenstwo