Dziś rusza festiwal Kryminalna Piła

11.04.2018   Autor: Redakcja
---

Rusza festiwal Kryminalna Piła. W pilskim Regionalnym Centrum Kultury przez kilka dni będzie można spotkać policyjnych ekspertów i autorów książek. Jednym z gości festiwalu będzie dziennikarz Bartosz Węglarczyk.

– Głównym motywem jest tematyka non fiction, czyli wszystko to co się łączy z dziennikarstwem, pisarstwem, ale w perspektywie prawdziwych wydarzeń kryminalnych. Zaczynamy dzisiaj od spotkania z Przemysławem Semczukiem, który jest znakomitym dziennikarzem i tworzy książki oparte na faktach, prawdziwych historiach seryjnych zabójców, a po nim Bartosz Węglarczyk - tłumaczy podinsp. Leszek Koźmiński, organizator Kryminalnej Piły

Który opowie o swoich fascynacjach ciemną stroną ludzkiej natury w filmie i powieściach. Spotkanie z nim odbędzie się już dziś o godzinie 19.00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile.

Kryminalny festiwal potrwa do soboty. Jutro odbędzie się projekcja dwóch filmów Pasażer i Wszystkie Pieniądze Świata. Piątek i sobota to spotkania z autorami książek i policjantami, jednym z tematów spotkań będzie Policyjne Archiwum X, czyli tajniki działania wydziałów rozwiązujących tajemnice zbrodni z przeszłości.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group