Problemy z wyposażeniem stołówki w COS

06.04.2018   Autor: Redakcja
---

Na ukończeniu są prace związane z rozbudową stołówki w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu. Koszt inwestycji to ponad milion złotych. Jednak pojawiły się problemy z wyposażeniem stołówki.

- Pragniemy ją jeszcze doposażyć w kilka elementów wyposażenia z tym jest nieco problemów. Wykonawcy którzy dostarczyli nam produkty, a więc stoły, krzesła nie zawsze spełniają nasze wymagania. Ten wykonawca okazał się niezbyt solidny musieliśmy zwrócić te produkty do poprawy - tłumaczy Zdzisław Ryder, dyrektor COS OPO w Wałczu.

Np. stoły nie miały równych blatów, i zostały wykonane niechlujnie. Firma musi do końca kwietnia dostarczyć nowe meble. W ramach prac powiększono powierzchnię dla osób korzystających ze stołówki. Teraz będzie mogło korzystać z tego miejsca około czterystu osób, przed rozbudową było miejsc było dwa razy mniej. Stołówka będzie tak przebudowana, że skrócona będzie kolejka do baru.

Rozbudowa stołówki to nie jedyna dobra informacja z wałeckiego Centralnego Ośrodka Sportu. Na terenie obiektu odbędą się Mistrzostwa Europy do 16 lat w hokeju na trawie dziewcząt i chłopców. Zawody potrwają się od trzeciego do szóstego lipca.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group