Poseł Kubiak otwiera biuro

17.02.2018   Autor: Michał Kępiński
---

Choć Marta Kubiak posłanką została w maju ubiegłego roku to do dziś w Pile nie miała swojego biura. W końcu się to zmieniło i parlamentarzystka będzie przyjmować interesantów w budynku przy ulicy 11 Listopada 40/322. Tu swoje biuro będzie miał także europarlamentarzysta Ryszard Czarnecki.

Była taka potrzeba, że trzeba było najpierw w innych powiatach otwierać i to jest to siódme biuro, które jest wisienką na torcie. No i jest to także odpowiedź na potrzeby mieszkańców, że są dwa biura Prawa i Sprawiedliwości i jest większy dostęp dla mieszkańców. Biuro będzie otwarte od poniedziałku do piątku, ja będę tutaj raz w miesiącu, nawet częściej, bo jakby to jest siódme biuru, więc w tamtych biurach też jestem raz w miesiącu. Na pewno będzie tutaj kontakt ze mną bezpośredni możliwy. - mówi Marta Kubiak, poseł na Sejm RP, Prawo i Sprawiedliwość

Na otwarcie biura poselskiego Marty Kubiak przyjechał wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann. Była to także okazja do spotkania lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości i zmobilizowania ich do działania przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Marta Kubiak swoje ślubowanie poselskie złożyła 24 maja 2017 r.. Z wykształcenia jest politologiem. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie służby zagranicznej i public relations. Zasiada w sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, Komisji Mniejszości narodowych i Etnicznych. Biuro poseł Marty Kubiak i europarlamentarzysty Ryszarda Czarneckiego czynne będzie od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 16.00 .

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group