Inwestycje w Szpitalu Powiatowym

11.02.2018|Autor: Redakcja

Po ośmiu latach czekania, w końcu się udało. Wraz z początkiem stycznia, na czterech oddziałach czarnkowskiego szpitala ruszyły prace wykończeniowo-remontowe.

Przez wiele lat nie było możliwości, żeby te sale wyremontować. Teraz Rada Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego znalazła środki w wieloletnim planie inwestycyjnym i te pieniądze się znalazły i rozpoczął się remont. Na pewno wszystko się zmieni, wszystko będzie nowoczesne – nowoczesny sprzęt, nowoczesne łóżka. Wszystko będzie wyglądało ładnie, tak, żeby zachęcić pacjentów do korzystania z usług szpitala.mówi Łukasz Salamandra, rzecznik prasowy czarnkowskiego szpitala

A pacjentów zachęcić mają odnowione i wykończone oddziały: wewnętrzny żeński i męski, pediatryczny oraz blok operacyjny. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem i ich zakończenie jest zaplanowane na 31 października. Władze szpitala starają się jednak przyspieszyć tempo i odnowione oddziały oddać do użytku już we wrześniu. Koszt remontu to około 6,5 miliona złotych, a cała kwota pochodzi z dotacji od powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Przeczytaj więcej o: rada powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, remont szpital czarnków, szpital czarnków

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.