Molestował 8-letnią córkę konkubiny…

08.02.2018|Autor: Michalina Pieczyńska

Przez trzy lata molestował córkę swojej konkubiny. Odpowie za to przed złotowskim sądem. 32-latek może spędzić w więzieniu co najmniej 2 lata.

Do Sądu Rejonowego w Złotowie skierowaliśmy akt oskarżenia przeciwko 32-letniemu mężczyźnie, który w okresie od 2014 do 2017 roku na terenie Holandii miał doprowadzać córkę swojej konkubiny do innych czynności seksualnych. Był to dosyć długi czas. W tej sprawie zastosowaliśmy areszt i w konsekwencji skierowany akt oskarżenia do sądu – informuje Sebastian Drewicz, prokurator rejonowy w Złotowie.

Dziewczynka, która padła ofiarą tego procederu w chwili jego rozpoczęcia miała 8 lat. Chociaż do przestępstwa doszło na terenie Holandii, oskarżony odpowie przed złotowskim sądem, ponieważ matka dziewczynki pochodzi ze Złotowa i to właśnie ze złotowskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej dotarły sygnały do prokuratury, że dziewczynka może być ofiarą przestępstwa o charakterze seksualnym.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że podejrzenia te potwierdzili biegli psychologowie badający dziecko. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grożą co najmniej 2 lata pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej o: Molestował 8-letnią córkę konkubiny..., molestowanie holandia, molestowanie złotów, pedofil złotów, prokurator rejonowy w złotowie, Sebastian Drewicz

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.