Polonia Piła ma 400 tysięcy złotych długu?

07.12.2017|Autor: Jakub Sierakowski

Euro Finnance Polonia Piła ma 400 tysięcy złotych długu – taką informację podał w poniedziałek jeden z ogólnopolskich portali sportowych. Ta kwota miała wyjść na światło dzienne po przeprowadzonym w klubie audycie. Zarząd Polonii uspokaja. Zadłużenie jest dużo niższe, a klubowi nie grożą żadne konsekwencje związane z brakiem licencji.

– Zapewniam kibiców, że nie mamy żadnych zaległości wobec urzędu skarbowego i ZUS-u. Jeżeli są to zaległości, to wobec zawodników, ale tak jak powiedziałem – są spisane stosowne ugody pod tym i każdy z zawodników poczeka na pieniądze, które jesteśmy mu dłużni. Odbywa się to z roku na rok, w każdym klubie, nie tylko u nas i nie szukałbym tutaj taniej sensacji – mówi Tomasz Żentkowski, menadżer Polonii Piła.

Do rewelacji podanych przez portal nie odniósł się Polski Związek Motorowy. Wszystko przez to, że audytora obowiązuje tajemnica, a o ewentualnych zadłużeniach klubów, wie tylko czteroosobowa komisja licencyjna. Jej decyzję poznamy w przyszłym tygodniu. Polonia najprawdopodobniej otrzyma licencję warunkową, tak jak to było w poprzednich latach.

Przeczytaj więcej o: Euro Finnance Polonia Piła, Polonia Piła ma 400 tysięcy złotych długu, Victoria Piła, zawody żyżlowe piła, żużel piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • krzych

  Czyżby to był koszt tych biznesowych śniadanek? Oby nie odbiły się one czkawką.

  • werte

   biznesowe śniadanka przyniosły już umowy. Nie są to duże kwoty ale co miesięczne. Jak uważasz że lepiej nie mieć 20 tysięcy i nie robić sniadanek to niezły z Ciebie bogacz

 • kibic żużla

  No i gitarka. Jedziemy !!!

 • ~olo

  To jest właśnie Polska :). Od zadłużeniu wie tylko audytor, którego obowiązuje tajemnica. A informację o zadłużeniu publikuje portal. No i oczywiście nikt na to nie zwraca uwagi. Dziki kraj, dzikich ludzi. Sobiepaństwo to tu wolność, ciemnota to patriotyzm a sąsiad to potencjalny wróg. Ot, taka racja stanu.

 • Kinga

  Nie No pikus.. dajcie spokój. Przeciez mamy takich prezesinków, ze to dla nich nic. Soter i ten drugi idiota już rozjeee……li pilski żużel na tyle, ze bardziej się chyba nie da, nie? Czy jeszcze dadzą rade pociągnąć to bardziej na dno? Bo wszyscy w koło pierdzielą ze przez tych baranów nie chodzą i nie będą chodzić na żużel a oni jakby głusi, czy coś..

  • kibic żużla

   wszyscy to znaczy kto ? bo jakoś nie widze takich głosow

  • Łukasz

   frekwencja pokazuje jak wszyscy nie chodzą na żużel. Średnio 5000 osób na meczu wg statystyk sportowych faktów (2 miejsce na 8 drużyn w lidze). Pani Kinga chyba miała na myśli Rawicz a nie Piłe bo akurat kibiców jest dużo

   • Kinga

    Kochany panie. Jeśli uważasz ze nie ma wśród prawdziwych kibiców żużla w Pile głosów sugerujących ze prezesina powinien w końcu dać sobie spokój i przestać niszczyć to, co z żużla jeszcze wPile zostało to Ok. W takim razie nie mam pytań. Frekwencja? No tak chodzi pare osób, raz więcej raz mniej, bo jest rzesza ludzi którzy pójdą tam mimo wszystko. Tym niemniej moja rada:posłuchaj co ludzie mówią. Pozdrawiam

    • Łukasz

     Nie interesuje mnie co ludzie mówią bo każdy pewnie byłby najlepszym prezesem. Ja również zauważam błedy w działaniu tych ludzi ale fakty mówią za siebie. Sportowo i finansowo ten klub się rozwija. Jeszcze nidawno była 2 liga ludzie marudzili, jest 1 ludzie też marudzą. A tegoroczny dług zapewne jest sprawka pewnego sponsora który nie dotrzymał obietnicy (klub mu uwierzyl na słowo)

  • jazda w lewo

   Ten kto nie chodzi nie ma prawa głosu, a ty z takim jęzorem nadajesz się tylko do miotły, a nie do ustawiania sobie ludzi którym jeszcze się chce coś robić.