Tancerze z Piły mistrzami Polski!

28.11.2017   Autor: Paweł Różycki
---

Mateusz Pawłowski i Adrianna Głowacka zostali dwukrotnymi mistrzami Polski klasy A w tańcu towarzyskim. W innych zawodach sukcesy odniosły również pozostałe pary taneczne UKS ISKRA MDK Piła.

Z udziałem kilkudziesięciu par tanecznych z całej Polski w Żukowie odbyły się Mistrzostwa Polski klasy A w tańcu towarzyskim. Debiutujący w tej imprezie Mateusz Pawłowski i Adrianna Głowacka, trenujący ze sobą zaledwie od czterech miesięcy, zostali dwukrotnymi Mistrzami Polski. Okazali się najlepsi w obydwu stylach tanecznych, w tańcu standardowym i latynoamerykańskim. Dzięki wygranej podopieczni Elizy Sabik i Artura Dąbrowskiego awansowali do najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S".

Ta sama para startując następnego dnia w Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS w tańcach standardowych zajęli pierwsze miejsce w kategorii par młodzieży starszej.

Z kolei na zawodach w Oslo w Norwegii z najlepszymi parami świata mierzyli się Paweł Subczyński z Aleksandrą Kucharską, którzy w kategorii WDSF International standard zajęli czternastą lokatę. W tych samych zawodach Kacper Czajka i Gabriela Werblińska, w kategorii WDSF Youth Open Standard uplasowali się tuż za ścisłym finałem, zajmując 7 miejsce na 38 startujących.

źródło i fot.: UKS ISKRA MDK Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group