Policjanci spotykają się z mieszkańcami Piły

17.11.2017   Autor: Michał Kępiński
---

Policjanci zapraszają mieszkańców naszego miasta na „Tydzień z Krajowa Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Będzie to doskonała okazja do omówienia problemów i spostrzeżeń w poszczególnych rejonach miasta, a także poznania swojego dzielnicowego.

– Ta aplikacja już się sprawdziła tak naprawdę, natomiast chcemy powtarzać cały czas, że jest to bardzo ważne narzędzie w tak zwanej komunikacji między społeczeństwem, a policją. Formuła tych spotkań będzie pokazywanie tej aplikacji tym osobom, które do tej pory nie miały okazji z niej korzystać, ale również prezentacja samych dzielnicowych, bo bardzo często pokutuje taka opinia, że mieszkańcy nie znają swoich dzielnicowych i szukając pomysły żeby ich przedstawić myślę, że taki pomysł jest dobry - przekonuje podisnp. Tomasz Wojciechowski, naczelnik wydziału prewencji KPP w Pile.

Spotkania z funkcjonariuszami odbędą się w dniach od 16 do 22 listopada. Policjanci omówią założenia, cele oraz funkcjonalność Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzięki programowi MSWiA przez internet, można w prosty i przede wszystkim anonimowy sposób, zgłaszać policjantom wszelkie problemy.

Pojawiły się także możliwości dodawania zdjęć i komentarzy oraz potwierdzania już zgłoszonych zagrożeń. Harmonogram spotkań z dzielnicowymi dostępny jest na stronie internetowej KPP w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group