Ruszyły pożyczki Jeremie2 w WARP

29.10.2017   Autor: AK
---

70 mln złotych trafiło do 600 przedsiębiorców z subregionu pilskiego. To wartość niskooprocentowanych pożyczek z Jeremie. Teraz ruszył nowy program pożyczkowy. Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła wypłaty z Jeremie2. To szczególnie cenna pomoc dla początkujących firm.

- Każdy kto zaczyna działalność może dostać pożyczkę. To ważna informacja i tu jesteśmy takim rodzynkiem, u nas nie trzeba mieć zarejestrowanej działalności z chwilą ubiegania się o pożyczkę. Dopiero przelew fizycznych środków pożyczkowych musi być na konto przedsiębiorcy. Wychodzimy z założenia, że jeśli nie ma się pomysłu na biznes i finansowanie swojego projektu, to może go dzisiaj nie zakładać i to działa. - przedstawia Jarosław Nowak, członek zarządu WARP w Poznaniu

A ci, którzy mają pomysł, a brakuje im finansowania mogą złożyć wniosek o pożyczkę do WARPU drogą elektroniczną. Jeśli ktoś potrzebuje porady to można ją uzyskać w siedzibie agencji, przy ul. Grunwaldzkiej 2 w Pile. A warto, bo są to pożyczki niskooprocentowane i udzielane na maksymalnie 7 lat. Nie ma też konieczności posiadania wkładu własnego.

Pieniądze z Jeremie2 można przeznaczyć na budowę czy rozbudowę firmy, na wdrażanie nowych rozwiązań technicznych lub technologicznych, zakup maszyn, urządzeń, aparatury, w tym także zakup środków transportu. Może to być też budowa instalacji i urządzeń sprzyjających oszczędności energii, informatyzacja firmy, dostosowanie przedsiębiorstwa do standardów i norm krajowych lub unijnych, a także tworzenie nowych miejsc pracy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group