W piątek w Pile ruszają Targi Pracy i Kariery

19.10.2017   Autor: Artur Maras
---

Od najbliższego piątku w Inwest Parku odbywać się będą VIII Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery. W ciągu dwóch dni będzie można zapoznać się m.in. z ofertą edukacyjną szkół oraz pilskim rynkiem pracy.

- Jak zwykle przygotowaliśmy oprócz oferty zarówno pracodawców jak i szkół, wiele ciekawych spotkań, warsztatów. W najbliższy weekend czyli 20-21 października, zapraszamy wszystkich do siedziby Inwest Parku przy ul. Dąbrowskiego 8 na Targi Pracy i Kariery - zachęca Edyta Musiał, prezes Inwest Parku.

Wzorem lat ubiegłych pierwszy dzień będzie dniem edukacyjnym. Na kilkudziesięciu stoiskach uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą szkół, podpatrzeć z jakim zawodem warto wiązać swoją przyszłość oraz porozmawiać z doradcą zawodowym.

Nowością będzie strefa szkół językowych a gościem specjalnym Poznański Festiwal Nauki i Sztuki, który zaprezentuje pokaz „Chemia z efektem łał”. Drugiego dnia odbędą się Targi Pracy i Kariery pod hasłem „Bądź mobilny na rynku pracy”. To oferta dla tych, którzy szukają zatrudnienia, chcą zmienić obecną pracę, lub na rynek pracy dopiero wkraczają. Nowością tego dnia ma być strefa „Młoda mama wraca do pracy”.​

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group