Psy jadły ludzkie zwłoki [AKTUALIZACJA]

12.10.2017|Autor: Maciej Rosiński

Pilscy policjanci w środowy wieczór prowadząc oględziny w jednym z gospodarstw w gminie Szydłowo odnaleźli zwłoki starszego mężczyzny. Ciało było w znacznym stopniu rozkładu. Dodatkowo zwłoki zostały nadjedzone przez dwa psy, które znajdowały się na terenie posesji.

Dom na uboczu wioski Róża Wielka w gminie Szydłowo. To tutaj pilscy policjanci po otrzymaniu zgłoszenia prowadzili oględziny. W mieszkaniu odnaleźli ciało 58-letniego właściciela.

Mężczyzna nie utrzymywał kontaktu z mieszkańcami wsi. W niedalekim sąsiedztwie mieszkał jego brat oraz szwagierka, która zmartwiona brakiem kontaktu z nim przez kilkanaście dni, zdecydowała się poinformować o tym policję. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i tam znaleźli zwłoki

– Ciało prawdopodobnie mogło zostać nadgryzione przez zwierzęta domowe, psy – tłumaczy sierż.sztab. Robert Rak z Komendy Policji w Pile.

Agresywne psy, które były na terenie posesji otrzymały środek usypiający i zostały przewiezione do pilskiego schroniska. Ciało zmarłego było w zaawansowanym stopniu rozkładu. Dzisiaj miała zostać przeprowadzona sekcja zwłok zmarłego.

– Biegła po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych ciał uznała, że nie jest w stanie ustalić przyczyny zgonu – tłumaczy Magdalena Roman, prokuratur rejonowy w Pile.

Więc sekcji nie było. Wiadomo jednak, że do jego zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie. Mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych.

Przeczytaj więcej o: kpp piła, Makabryczne odkrycie. Psy zjadły ludzkie zwłoki, policja w pile, prokuratura w pile, zwłoki róża wielka, zwłoki zjedzone przez psy

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Łukasz

  Nie lepiej było by uśpić policjantów i samego siebie Panie weterynarz?pieski można było oddać np do schroniska to nie ich wina że mieszkały w takich warunkach. Następnym razem taki zastrzyk dla siebie a pieski niech żyją.

  • kajos

   napisali ze uspil a nie ze dokonal eutanazji

  • Mgiełka

   Policjanci nie mogli się dostać na teren gospodarstwa. Biegały tam
   agresywne psy. Funkcjonariusze wezwali weterynarza, który uśpił
   zwierzęta.

   czytamy ze zrozumieniem..
   BIEGAŁY AGRESYWNE PSY ..

  • Smoku

   —>>Agresywne psy<>otrzymały środek usypiający<<– i zostały przewiezione do pilskiego schroniska
   czytaj tępy bucu. Środek usypiający !!! i przewiezione do SCHRONISKA.
   zastrzyk to tobie potrzeba. na uspokojenie. bezmyślność poziom 9'000

   bo-Hater w sieci. hejtować kogo i co się da nawet nie analizując CO się hejtuje. bo niestety brak inteligencji by czytać ze zrozumieniem

   • xyz

    Wcześniej autor tekstu napisał, że psy zostały uśpione, co można było różnie zrozumieć. Tekst został po jakimś czasie zmieniony (słowo “aktualizacja” w tytule) i obecnie jest w nim zapis “psy otrzymały środek usypiający”, co rozwiało wątpliwości.

 • Szerlok

  Nie mogli się dostać na teren gospodarstwa, bo biegały tam agresywne psy a o odkryciu poinformowali członkowie rodziny. Jak członkowie rodziny dokonali odkrycia, skoro biegały tam agresywne psy? Może to byli członkowie rodziny nie zamieszkujący wspólnie i odkrycia dokonali zza płotu, OK, ale czemu ja muszę uruchamiać takie zaawansowane procesy dedukcyjne, żeby się tego wszystkiego domyślać tak z rana? Nie można mi tego po prostu napisać?

 • Tina

  Poziom dyskusji zaczyna mnie przerażać !!!!

  • Marek Jankowski

   Poziom większości dyskusji jest tutaj denny, ale w sumie jest wprost proporcjonalny do jakości materiałów na tym portalu. Faktycznie wczoraj niektórzy mogli wywnioskować że psy pozbawiono życia. Wystarczyło zrobić aktualizację bez zmiany wczorajszego tekstu, tylko dodać w formie np. przypisu. No cóż….