Dzielnicowy z Piły najlepszy w Wielkopolsce

03.10.2017   Autor: Artur Maras
---

Mł. asp. Krzysztof Biernacki z Komendy Powiatowej Policji w Pile został Dzielnicowym Roku 2017” województwa Wielkopolskiego. Mundurowy z Piły okazał się najlepszym w czterech konkurencjach i teraz pojedzie na ogólnopolskie zmagania do Katowic.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało się wygrać i mam nadzieję, że dalej też pójdzie tak dobrze jak obecnie. Zasadniczo dojdzie tylko jeszcze jedna konkurencja. Teraz były cztery. Strzelanie, test wiedzy, pierwsza pomoc, scenka inscenizująca przyjęcie interesanta a teraz dojdą jeszcze czynności takie ze służby patrolowej, legitymowanie, zatrzymanie, doprowadzenie osoby, takie podstawowe ze służby patrolowej
- mówi mł. asp. Krzysztof Biernacki, dzielnicowy z KPP w Pile.

Mł. asp. Krzysztof Biernacki jest dzielnicowym Rejonu nr 1, można go zatem zobaczyć m.in. na ulicach o. Maksymiliana Kolbe, ks. Jerzego Popiełuszki, czy al. Niepodległości. Dzielnicowy z Piły rywalizował w czterech konkurencjach z dzielnicowymi z reszty województwa.

Drugie miejsce zajął mł. asp. Marek Sowa z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy, a na trzecim podium stanął mł. asp. Łukasz Szczerbal z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie.

Dzielnicowi, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca pojadą do Katowic zawalczyć o zwycięstwo na szczeblu ogólnopolskim.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group