Rozbudowa Aquaparku wciąż niepewna

22.09.2017   Autor: Michał Kępiński
---

Dziś w Urzędzie Miasta w Pile otwarto oferty na rozbudowę pilskiego Aquaparku. Do magistratu wpłynęła tylko jedna propozycja. Czy to oznacza, że już za kilka dni rozpoczną się prace?

Na dokończenie Aquaparku wpłynęła dzisiaj tylko jedna oferta z firmy Pil-Building i to jest dobra wiadomość. Natomiast nieco gorsza jest taka, że oferta opiewa na blisko 12 milionów złotych, a w budżecie Gminy Piła na zadanie to przeznaczono 9,4 miliona powiedział Jerzy Major, kierownik biura zamówień publicznych Urzędu Miasta w Pile.

Do przetargu nieograniczonego pod nazwą Rozbudowa Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Aquapark w Pile złożona została jedna oferta. To propozycja pilskiej firmy Pil-Building, która opiewa na kwotę 11 milionów 995 tysięcy złotych. To jednak wartość przewyższająca to co w budżecie zapisał Urząd Miasta. Magistrat na dokończenie rozbudowy Aquaparku chciał przekazać 9 milionów 359 tysięcy złotych. Co to oznacza w rzeczywistości? Teraz specjalnie do tego powołana komisja oceni ofertę pod względem formalnym, a zamawiający, czyli Gmina Piła podejmie decyzję, czy z budżetu dołoży brakujące pieniądze. Jeśli do tego nie dojdzie przetarg zostanie unieważniony, a rozbudowa Aquaparku opóźni się o kolejne miesiące.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group