Duża akcja policji. Zatrzymano 13 osób

22.09.2017   Autor: Paweł Różycki
---

Dzięki informacjom uzyskanym przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile, w okresie ostatnich kilkunastu dni zatrzymanych zostało 13 osób poszukiwanych od kilku miesięcy, a nawet kilku lat. Mieszkańcy Piły zostali zatrzymani na terenie powiatu pilskiego. Teraz najbliższe lata spędzą za więziennymi murami.

Mieszkańcy Piły poszukiwani byli od kilku miesięcy, a nawet od kilku lat przez sądy i prokuratury na terenie województwa wielkopolskiego, między innymi za popełnione przestępstwa kradzieży, rozbojów, znęcania oraz przestępstwa narkotykowe. Wśród zatrzymanych były trzy kobiety.

Pilscy kryminalni wykonywali intensywne czynności zmierzające do zatrzymania poszukiwanych mieszkańców Piły. Zajmujący się sprawami funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że poszukiwani mogą ukrywać się w konkretnych miejscach na terenie powiatu pilskiego.

Zdecydowane działania policjantów doprowadziły do zatrzymania w okresie ostatnich kilkunastu dni aż 13 poszukiwanych osób, które ukrywały się w mieszkaniach, piwnicach i pomieszczeniach gospodarczych. Wszyscy zatrzymani zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Najbliższe lata spędzą w więzieniu. Zatrzymani to mieszkańcy Piły w wieku od 21 do 54 lat – informuje podkomisarz Żaneta Kowalska, rzeczniczka pilskiej policji.

źródło: KPP Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group