Wygraj bilety na koncert w RCK!

07.09.2017   Autor: Redakcja
---

W piątek 15 września o godz. 19:00 będziemy mieli okazje usłyszeć znane wszystkim piosenki takie jak m.in: Byłaś serca biciem, czy Nie dokazuj w wykonaniu Zbigniewa Antoniewicza i Lecha Wierzbowskiego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na koncert.

Piosenki Andrzeja Zauchy i Marka Grechuty to muzyczna podróż śladami dwóch wielkich artystów polskiej piosenki. Nieoczywiste zestawienie tak różnych twórczości nie jest przypadkowe. Dwie osobowości muzyki powrócą na scenę dzięki dwóm artystom teatru. Głosami aktorów kaliskiego zespołu – Zbigniewa Antoniewicza i Lecha Wierzbowskiego – oraz w towarzystwie nowych aranżacji muzycznych wybrzmią wszystkie odcienie miłości! Zapraszamy na wieczór pełen emocji, wzruszeń i piosenki najwyższej próby. W repertuarze nie zabraknie największych przebojów Grechuty i Zauchy: Dni, których nie znamy, Wymyśliłem Ciebie, Nie dokazuj czy tytułowej piosenki Byłaś serca biciem.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się album na którym znajduje się piosenka Marka Grechuty Nie dokazuj? Mail z odpowiedzią należy przesłać na adres: konkurs@asta24.pl, wraz z podaniem danych osobowych do poniedziałku 11 września, do godziny 12:00

Regulamin konkursu

Powodzenia!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group