Trwają konsultacje dotyczące rozkładu jazdy pociągów

11.08.2017   Autor: Paweł Różycki
---

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił konsultacje projektu rozkładu jazdy pociągów w Wielkopolsce na rok 2017/2018. Uwagi i wnioski można wysyłać do 18 sierpnia.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przedłożył do konsultacji projekt rocznego rozkładu jazdy pociągów wojewódzkich na rok 2017/2018, przewidywane do uruchomienia od 10 grudnia 2017 roku. Wykaz zawiera pociągi osobowe i przyspieszone wraz z orientacyjnymi godzinami i terminami ich kursowania, które jeszcze mogą ulec zmianie. W propozycjach urzędu znajdują się linie przebiegające przez nasz region, jak chociażby Krzyż – Piła – Złotów (Chojnice), Piła – Wyrzysk Osiek (Bydgoszcz), Poznań – Oborniki – Chodzież – Piła (Szczecinek).

Uwagi i wnioski dotyczące proponowanego rozkładu można zgłaszać do 18 sierpnia pisemnie na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Departament Transportu – Wydział Transportu Kolejowego, al. Niepodległości 43, 61-714 Poznań lub mailowo na adres kolej@umww.pl.

Zgłoszone propozycje zostaną uwzględnione przez organizatora przy opracowywaniu ostatecznej wersji rocznego rozkładu jazdy po dokonaniu analizy możliwości techniczno – ekonomicznych proponowanych zmian.

Poniżej przedstawiamy projekty rozkładów jazdy pociągów w naszym regionie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group